MÖBLER / Bord / Soffbord 8597095
*
nr 859 7095
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 76, djup: 56, höjd: 53
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:08:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 23:33:20
1
100 kr
11/11 18:03:59
2
200 kr
11/11 19:05:18
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
8068 Koffert
Längd: 77cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:53
-
8043 Koffert
White star line. Längd: 93cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:32
-
8237 Soffbord
Asien, med låda & glasskiva. Bredd: 138 cm, djup: ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:44
-
7152 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:41
-
8332 Soffbord
Emaljskiva, Törneman, 1967. Bredd: 90 cm, djup: 90..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:31
-
8242 Soffbord
Mässing med glasskiva. Bredd: 85 cm. Djup: 85 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:27
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7095
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 76, djup: 56, höjd: 53
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 23:33:20 | 1 | 100 kr |
11/11 18:03:59 | 2 | 200 kr |
11/11 19:05:18 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
8068 Koffert
Längd: 77cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:53 -
8043 Koffert
White star line. Längd: 93cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:32 -
8237 Soffbord
Asien, med låda & glasskiva. Bredd: 138 cm, djup: ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:44
-
7152 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:41 -
8332 Soffbord
Emaljskiva, Törneman, 1967. Bredd: 90 cm, djup: 90..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:31 -
8242 Soffbord
Mässing med glasskiva. Bredd: 85 cm. Djup: 85 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:27